Zajišťujeme montáže zabezpečovacích systémů Jablotron, Paradox

Proč si nechat namontovat zabezpečovací systém

  • Nepouštějte se do instalace EZS svépomocí. Kvalitní komponenty systému nejsou ještě zárukou bezproblémové funkce. Správná instalace u systémů EZS je více než kde jinde nutností. Profesionální firmy instalující zabezpečovací systémy vám na požádání zpracují konkrétní nabídku zabezpečení vašeho domu nebo bytu tak, aby bylo dosaženo maximální ochrany při rozumných investicích.
  • Při profesionální instalaci získáte u řady pojišťoven nárok na významnou slevu z plateb pojistného (např. u pojišťovny Allianz až 30%). Neprofesionálně zajištěný byt vám může přinést i zklamání v podobě krácení pojistného plnění při pojistné události.
  • Současný daňový systém umožňuje účtovat při montáži EZS zvýhodněnou DPH. Daňový rozdíl pak většinou u bezdrátových systémů pokryje celé náklady na odbornou montáž.
  • Řada dodavatelů zabezpečovací techniky poskytuje podstatně prodloužené záruční lhůty pro montážní firmy a tedy i jejich zákazníky.

Servis a revize zabezpečovacího systému :

Údržba je u každého výrobku či zařízení běžnou součástí jeho užívání. Pro zajištění správné funkčnosti systému je vyžadována pravidelná roční revize zabezpečovacího zařízení. Součástí revize je zkouška činnosti systému při provozu a kontrola silnoproudé a slaboproudé části zařízení. Výsledkem je revizní zpráva, potvrzující správné provozní parametry zařízení z hlediska jeho bezpečného provozu. Pravidelné provádění revizí vyžaduje jak norma ČSN 50131-1, tak i většina pojišťoven při řešení pojistných událostí.

Servis 24 hodin :

Poskytujeme i záruční a pozáruční servis na dodané systémy nepřetržitě 24 hodin denně, 365 dní v roce. Pomoc při řešení problémů na systémech dodávaných naší firmou zahrnuje i technickou hot-line.

Servisní smlouva :

Uzavřením servisní smlouvy s naší firmou si zákazník zajistí maximální funkčnost slaboproudých systémů, aniž by se musel o cokoli starat. V pravidelných intervalech provede funkční zkoušku nebo revizi a navíc garantuje zkrácení doby zahájení servisního zákroku od okamžiku objednávky. Uzavřením servisní smlouvy získá zákazník možnost využívat nepřetržitou technickou hot-line Servis 24 hodin.

Provádíme přestavby starých zabezpečovacích systémů.

Převezmeme servis již nainstalovaných zabezpečovacích systémů Jablotron a Paradox!


Administrace webu    Created by: www.Tvorime-Weby.cz © COPYRIGHT 2009
Prodej barev a laků || Bezpečnostní kamery || Prodej EZS, EZP, CCTV.
Alarm do garáže, alarmy do chat, gsm alrmy chalupy, gsm levná alarm kancelář, bezdrátový gsm alarm nejlevnější varianta, zabezpečeni garaži. Levný alarm do bytu